Zarządzanie nieruchomościami

Wydawnictwo: Placet
biznes, finanse

Wieloletnie zaniedbania w gospodarowaniu nieruchomościami wycisnęły silne piętno na zarządzaniu nimi, wprowadzając zarazem sporo chaosu do działań praktycznych. Obecnie wiele inwestuje się w nieruchomości, a więc i problem zarządzania nimi stał się bardzo aktualny. Książka prezentuje nowoczesne poglądy na gospodarowanie nieruchomościami, wskazuje m. in.:co obejmują główne obszary zarządzaniaco czyni przedmiot zarządzania atrakcyjnym z punktu widzenia rynkowegojak zadbać o wzrost tej atrakcyjnościNajbardziej użyteczny jest zgromadzony w tej książce zbiór zaleceń i procedur praktycznych, który wzbogaci niewątpliwie warsztat zawodowy profesjonalnych zarządców nieruchomości.

rabiqz | 2016-08-08
Dagmara Królik | 2013-10-14