Wyśniona miłość

Cykl: Tryptyk miłosny (tom 1)
Wydawnictwo: Radwan
Magda

"Wyśniona miłość" – to historia miłości dojrzałego mężczyzny i maturzystki. On jest psychoterapeutą i tarocistą, poznał dziewczynę, którą wielokrotnie widywał w swoich snach, ona wkracza dopiero na ezoteryczną ścieżkę. On jest żonaty, ona samotna, ale bardzo mocno związana z bratem, który znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Wątek trudnej i skomplikowanej miłości, nie tylko ze względu na wiek, ale również okoliczności, przeplata się z wątkiem kryminalnym. Wszystko to w klimacie ezoterycznym.

źródło opisu: Wydawnictwo Radwan, 2010

źródło okładki: http://www.radwan.pl

książek: 2085
Aneczka | 2013-08-19
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

'Wyśniona miłość' to debiut literacki Magdy Kaczmarczyk, która ukończyła kurs Psychologii Alternatywnej w Centrum Psychologiczno - Terapeutycznym w Łodzi, kurs Wróżenia z Kart Klasycznych i Tarota, a także kurs Numerologii. Postanowiła wykorzystać zdobytą wiedzę z dziedziny ezoteryki w swojej pierwszej powieści, czyniąc ją atrakcyjną i niepowtarzalną na rynku wydawniczym.

Agata Weber jest atrakcyjną, samotną maturzystką pełną niesprecyzowanych planów odnośnie swojej przyszłości, totalną bałaganiarą ze słabością do markowych perfum. Często nie potrafi porozumieć się z rodzicami, ale zawsze może liczyć na wsparcie najlepszej, chociaż starszej o dziesięć lat przyjaciółki Mirelli oraz brata Maćka, z którym łączy ją niezwykła więź. Kiedy ten znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a policja zaczyna węszyć wokoło, świat Agaty roztrzaskuje się na tysiąc kawałków. Rodzice przynajmniej w kryzysowej sytuacji stają po stronie syna zapominając o dawnych urazach i nieporozumieniach.

Piotrek...

LadyBoleyn | 2012-11-02

To niesamowite, że ludzie po kilku latach starań, spokojnych poszukiwań, wielu bezsennych nocach potrafią trafić na osobę, która akceptuje je ze wszystkimi wadami. Często gdy czytam w książkach historie o wielkich i spełnionych miłościach zaczynam zazdrościć bohaterom, którzy emanują radością, otrzymując od losu to, co najcenniejsze. To zaskakujące, jak drugi człowiek potrafi zmienić całą naszą egzystencję, nadając jej zupełnie innych barw i sprawiając, że w nawet przykrej sprawie można odnaleźć nutkę szczęścia. Lecz zanim uzyska się ten cudowny prezent, jakim jest ciepło ukochanej osoby, potrzeba nieco czasu i woli walki, aby pokonać wszelkie przeciwności. Tak jak w przypadku Agaty i Piotra, bohaterów powieści Magdy Kaczmarczyk „Wyśniona miłość”.

Agata Weber to maturzystka, która zastanawia się nad swoim dalszym życiem, nie mając pojęcia, w którym kierunku pragnie pójść. Dziewczyna zawsze może liczyć na wsparcie swojego starszego brata, Maćka, który dla siostry zrobiłby dosłownie...

Magda | 2010-11-29
Przeczytana: 23 listopada 2010

No cóż, jestem autorką tej książki, przeczytałam ją wiele razy. To moje cudowne, ukochane drugie dziecko :-)(Pierwsze chodzi do przedszkola). Zachęcam do jej przeczytania wszystkich, którzy lubią historie miłosne z wątkiem sensacyjnym, przeplecione ezoteryką i owiane aurą tajemniczności.
Jeśli macie ochotę poczytać obszerne fragmenty tej książki zapraszam na
Zapraszam serdecznie.

SzukamyRomansów | 2016-02-16