Owocowe ciasta i desery

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7180-632-9
kulinaria
Beata

Książeczka zawiera 95 przepisów na zrobienie w domu ciast i deserów zarówno najprostszych, jak i przeznaczonych na bardziej uroczyste okazje. Są tu przepisy na pyszne ciasta z polewami oraz na wypieki i desery, w których owoce łączy się z likierem czy mielonymi orzechami i migdałami. Oso by dbające o linię znajdą tu przepisy na ciasta mniej kaloryczne (z mniejszą ilością jaj lub takie, do których dodaje się jogurt zamiast śmietany).

wersja do druku

Meowth | 2016-01-29