Wigilia

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
kulinaria
Beata

Wigilia to jeden z tych dni w roku, kiedy wracamy do kultywowania starych zwyczajów; jest symbolem pewnych tradycji, przynależności kulturowej, pamięci o tych, którzy odeszli. Wieczerza wigilijna jest głównym akcentem kulinarnym polskich Świąt Bożego Narodzenia, dlatego też każda pani domu pragnie, aby w tym dniu na stole znalazły się wyjątkowe potrawy. Autorka książeczki przedstawia przepisy...

Autorka książeczki przedstawia przepisy kulinarne na potrawy wigilijne, uwzględniając różnorodność regionalną, wyjaśnia także, jakie znaczenie w tradycji kulinarnej ma każdy produkt użyty do przygotowania wigilijnej kolacji.

wiolenia28 | 2016-02-19
edyta86 | 2015-12-26