Polskie potrawy na święta i karnawał

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7469-197-2
kulinaria
Beata

To kolejna książka z serii Biblioteczki Poradnika Domowego przeznaczona dla szerokiego kręgu odbiorców. Szczególnie będzie przydatna młodym paniom domu, które urządzają samodzielnie te najważniejsze rodzinne święta, jak i przyjęcia karnawałowe. Przepisy na dania wigilijne i świąteczne nie należą do łatwych, ale dzięki tej książeczce doskonałość i smak proponowanych potraw są zagwarantowane. Zaproponowane przez autorkę dania są zgodne z polską tradycją, choć nie tak pracochłonne jak ich pierwowzory. Z ogromną pieczołowitością autorka starała się uprościć sposób wykonania bardziej skomplikowanych dań, aby nic nie straciły na smaku i wyglądzie. Wykorzystanie tych receptur sprawi, że wszyscy biesiadnicy będą wspominać święta i dni karnawału, jako wyjątkowo udane, także pod względem kulinarnym.

Beata | 2010-11-28
Na półkach: Kulinaria, Przeczytane, Posiadam