Ważne jak katechizm. Księdza Twardowskiego myśli o życzeniach Pana Jezusa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
filozofia i etyka
ade

"Ważne jak katechizm..."to książka wyjątkowa, zawiera teksty dotychczas nie publikowane. Myśli księdza Jana Twardowskiego na temat życzeń Pana Jezusa zawartych w Ewangelii. "Ewangelia jest drogowskazem dla zagubionego i samotnego człowieka, przekazuje słowa Chrystusa, które są życzeniem, a nie przykazaniem" - jak pisze ksiądz Jan Twardowski. Ksiądz Jan zwraca się w tej książce do...

Ksiądz Jan zwraca się w tej książce do wszystkich, wierzących i poszukujących. Szczególnie pamięta o tych, którzy żyją w cieniu, niezauważani, a których wiarę i świętość zna tylko Bóg.

"Ważne jak katechizm..." podobnie jak "Elementarz" zostało przygotowane na życzenie Księdza specjalnie dla tej edycji przez Aleksandrę Iwanowską, edytorkę pism księdza Twardowskiego. (Wydawnictwo Literackie, 2002)

źródło opisu: książka

fiurka85 | 2016-04-20