Smacznie, szybko i niedrogo. 105 przepisów

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-916854-6-2
kulinaria, przepisy
Beata

W czasach szaleńczego tempa, wyścigu z czasem, a także trudności ekonomicznych, prowadzenie domu oraz przygotowanie wartościowych posiłków wymaga nie lada umiejętności. Kwietniowy tomik poradnika adresowany jest szczególnie do wszystkich zapracowanych, zabieganych i ledwie wiążących koniec z końcem pań domu. Znajdą w nim gotowe receptury na smaczne, tanie i wartościowe dania, a także wskazówki racjonalnego żywienia.

wiolenia28 | 2016-02-19
egeria | 2011-03-12