Ciasta smażone : pączki, faworki, racuchy

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
978-83-258-0165-6
kulinaria, przepisy, ciasta
Beata

Francuskie faworki i kółeczka piwno-serowe, pączki z różą i... z kiełbasą! Wśród przysmaków smażonych na głębokim tłuszczu znalazły się propozycje polskie, włoskie, amerykańskie, a nawet egipskie i chińskie. Są wśród nich nie tylko przekąski z ciasta, lecz także z jabłek, cebuli lub porów. Dowiedz się, jakiego oleju najlepiej używać, jak przygotować pączki z białą obwódką i kiedy jest najwłaściwszy moment na posypanie wypieków pudrem

Beata | 2010-11-28
Na półkach: Kulinaria, Przeczytane, Posiadam