Logistyka operacyjna

Wydawnictwo: Bel Studio
biznes, finanse

Książka jest rozszerzeniem i uzupełnieniem hitu rynkowego pt. WSPÓŁCZESNA LOGISTYKA WOJSKOWA tegoż autora. Logistyka operacyjna inicjuje proces zabezpieczenia logistycznego, a jej końcowym efektem jest plan (koncepcja) zabezpieczenia logistycznego działań operacyjnych. Planowaniem zabezpieczenia logistycznego zajmują się profesjonalne komórki i organa sztabowe, natomiast jego realizacją specjalistyczne organa i jednostki wykonawcze logistyki organizacyjnej. Proces planowania zabezpieczenia logistycznego działań operacyjnych przebiega z reguły przy rygorystycznych wymaganiach operacyjno-taktycznych, najczęściej w ekstremalnych warunkach operacyjnych, przy ciągłym deficycie czasu, i zasobów oraz celowej destrukcji bojowej. Książka próbuje opisać te zjawiska i procesy.

Linda | 2015-09-12
Na półkach: LOGISTYKA, Przeczytane, Posiadam