Kwiat kamelii

Tłumaczenie: Ilona Meriluoto
Cykl: Saga Dziedzictwo (tom 1)
Wydawnictwo: Edipresse
Kameliablomsten
saga, miłość, namiętność, norwegia
Dorota_1988

Porywająca, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji historia o losach trzech młodych kobiet, żyjących w dostatniej posiadłości na malowniczym nadmorskim południu Norwegii w końcu XIX w. W czasach, w których jakże rzadko mogły decydować o swoim życiu. Splot wydarzeń zmienia zupełnie los Abelone, Ellen i Blanche wytrwale dążących do prawdziwego uczucia i prawdy. Skandynawski bestseller, jedna z pięciu najlepiej sprzedających się sag w Norwegii w ciągu ostatnich lat.

hogata | 2016-04-12
Przeczytana: 12 kwietnia 2016