Mój problem. Karl Rahner odpowiada na pytania młodzieży

Mein problem
83-211-0817-2
religia
emm

Na problemy i pytania młodzieży autor odpowiada z życzliwością, zrozumieniem, humorem i mądrością, korzystając ze swego doświadczenia i głębokiej wiedzy. Odpowiedziom swym nadaje kształt ogólny, jak gdyby poza konkretnym adresatem zwracał się do każdego człowieka u progu dojrzałości ludzkiej i chrześcijańskiej. Ks. Karl Rahner (1904 - 1984) jezuita, jeden z najwybitniejszych teologów współczesnych nazywany "Tomaszem z Akwinu XX wieku". Należał do grona ekspertów soborowych.

Rafał | 2015-10-18
Damaris | 2015-07-07