Zabawy kata

Wydawnictwo: Książnica
Games of the Hangman
terroryzm, morderstwo
Katarzyna

Irlandczyk Hugo Fitzduane, były korespondent wojenny, jest przyzwyczajony do widoku śmierci. Kiedy jednak na terenie swojej posiadłości, będącej enklawą spokoju, znajduje wiszące na drzewie zwłoki młodego człowieka, ucznia pobliskiej szkoły, uznaje - po raz pierwszy - że ta śmierć dotyczy go osobiście. Cofa się po śladach samobójcy, aby odnaleźć przynajmniej motyw jego czynu. Trop wiedzie do Szwajcarii, gdzie Fitzduane trafia w sam środek koszmaru.

Beata | 2014-10-27
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Papierowe