Analiza rynku

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
8320814545
biznes, finanse

Autorzy omawiają: istotę, elementy i uwarunkowania rynku, źródła informacji, mierniki statystyczne, analizę zjawisk rynkowych w czasie, sposoby badania sezonowości, modele przyczynowo-skutkowe i ich wykorzystanie do przewidywania przyszłości, elastyczność popytu względem cen i dochodów, metody analizy rynku w przestrzeni, metody analizy pojemności i chłonności rynku, wybrane metody analizy obszarów marketingowych.

missbrodka | 2013-12-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Studia