Zintegrowany system informacyjny w pracy szpitala

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
biznes, finanse

Książka wprowadza w zagadnienia zintegrowanych systemów informacyjnych wykorzystywanych w jednostkach służby zdrowia. Zawiera podstawy szpitalnego systemu informacyjnego, systemu archiwizacji i transmisji obrazów oraz systemów informacyjnych wykorzystywanych w laboratorium, aptece oraz pracowniach diagnostyki obrazowej. Omawia zagadnienia integracji systemów dostarczanych przez różnych producentów wykorzystując standardy i normy międzynarodowe. Publikacja jest adresowana do informatyków i menedżerów szpitali. Stanowi także podręcznik dla studentów uczelni technicznych zgłębiających tajniki informatyki medycznej i biocybernetyki.

pandaWielka | 2016-05-03
Na półkach: Teraz czytam