Pasja włóczęgi

Wydawnictwo: Krajowa Agencja Wydawnicza
literatura faktu
Honorka22

... Idziemy przez labirynt przejść między ogromnymi blokami z piaskowca, spoczywającymi jedne na drugich. Pisk nietoperzy. Z rozpalonych kamieni promieniuje ciepło. Głazy, choć dotknięte zębem czasu, tworzą przedziwny zabytek sztuki. Na ścianach i sklepieniach oglądamy wizerunki charakterystyczne dla narodów zamieszkujących północną Australię. Skały pokryte totemicznymi postaciami kangurów, ryb, żółwi, ptaków.

Rozdziały:
Japonia