Restrukturyzacja przedsiębiorstw w procesie transformacji gospod

Wydawnictwo: DiG
biznes, finanse

Prezentowana publikacja powstała w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN w ramach projektu badawczego, zrealizowanego na wniosek Ministra Skarbu Państwa i przyjętego w drodze konkursu przez Komitet Badań Naukowych. Głównym przedmiotem badań były procesy restrukturyzacji przedsiębiorstw w Polsce w latach 1990-1999. Celem programu badawczego była diagnoza przebiegu i efetów restrukturyzacji przedsiębiorstw oraz sformułowanie wynikających stąd wniosków dla polityki gospodarczej.