"Mówi" Ozzy: Ozzy Osbourne sam o sobie

Wydawnictwo: InRock
83-86365-70-6
Ozzy, Osbourne, pamiętnik
Jacek

Sensacyjne wyznania samozwańczego Księcia Ciemności i największego showmana w historii rocka. Dlaczego zjadał nietoperze i czym się zajmował zanim został gwiazdą? Co robi w czasie wolnym, jak wychowuje dzieci i czy lubi sąsiadów? O tym i wielu innych sprawach opowiada sam Ozzy, błyskotliwy eks-wokalista kultowej grupy Black Sabbath. Książka pełna humoru i głębokich przemyśleń na temat...

Książka pełna humoru i głębokich przemyśleń na temat gwiazdorstwa, rocka i świata.

Bunia | 2011-08-18
Przeczytana: lipiec 2011

Kiążka pożyczona od kolegi z pociągu. Nie jestem fanką Ozzyego, ale dzięki tej książce przekonałam się, że jest nieźle pokręcony. I o ile odgryzanie głów żywym nietoperzom nikogo nie bulwersuje, może przeczytac tą książkę jak będzie miał zły humor, na pewno będzie wiele momentów do śmiechu i kręcenia głową z niedowierzaniem.

Magg0t | 2011-11-13

Ozzy jaki jest każdy widzi. A kto nie zna niech przeczyta : albo go pokocha albo znienawidzi.

Klaudia | 2014-12-29
Przeczytana: 04 listopada 2014

Książka dobra dla tych, których przez cały czas coś/ktoś odrywa od czytania. Zbiór luźnych wypowiedzi - tylko ogólnie pogrupowanych w rozdziały.

asiek609 | 2018-05-14
Przeczytana: 17 maja 2018