Okładka książki Śladami Inków

Śladami Inków

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Naokoło świata". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
papier
Honorka22
7,33 (3 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Poprzez olbrzymie obszary brazylijskiego sertonu, poprzez pierwotne puszcze i bagniste, niezdrowe rzeki Brazylii, Boliwii i Peru - pełne jadowitych węży, owadów i krokodyli, dotarł P. H. Fawcett, jeden z ostatnich wielkich podróżników, aż do serca południowoamerykańskiego interioru, by mu wydrzeć tajemnice pradawnej kultury Inków, za które przyszło mu zapłacić cenę życia.

Gdzie kupić?
Sklep