Zasadzka na Lassitera

Tłumaczenie: Jacek Jabłoński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Westerny z 'Przygody', Lassiter". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Przygoda
Ambush for Lassiter
przygodowa
Honorka22

Kiedy Lassiter i jego najlepszy kumpel zostali oskarżeni o zabójstwo szulera karcianego, nikt nie przypuszczał, że uda im się wywinąć od stryczka. Ale sędziowie skazali ich na 25 lat ciężkiego więzienia Rimshaw. Lassiter i Borling zdecydowali się na ucieczkę, zostali jednak perfidnie oszukani. Borling dostał porcję ołowiu w plecy, a Lassitera zamknięto na wiele miesięcy w lochu więziennym. Od tego momentu żyje wyłącznie po to, by się zemścić.

źródło opisu: Wydawnictwo Przygoda, 1990

Mariusz | 2015-03-20