Tajniki finansowego sukcesu dla mikrofirm

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Patrz dokąd idziesz, bo inaczej pójdziesz tam, gdzie patrzysz. Stosując się do tej prostej zasady, warto przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu działalności policzyć, czy jest ona opłacalna i czy jesteśmy gotowi podjąć trud przebicia się przez wszystkie zawiłości organizacyjno-prawne. Autorzy odpowiadają między innymi na pytania: * jak policzyć, czy pomysł na biznes jest opłacalny? * jak...

* jak policzyć, czy pomysł na biznes jest opłacalny?
* jak rozpocząć rejestrację firmy?
* jak zarządzać finansami po uruchomieniu biznesu aby nie popaść w tarapaty?
* jak bezpiecznie prowadzić biznes nie popadając w konflikt z instytucjami państwowymi (ZUS, US itp.)?

Praca oparta jest na osobistym praktycznym doświadczeniu i profesjonalnej wiedzy Autorów.