Dokąd zmierza ten świat?

What in the World Is Going On? 10 Prophetic Clues You Cannot Afford to Ignore
978-83-924003-6-3
popularnonaukowa
abyaby

Bestseller New York Times, USA Today & Wall Street Journal Co chwilę dowiadujemy się o niepokojących wydarzeniach w świecie i Polsce. Wielkie katastrofy, powodzie, huragany, wybuchające wulkany czy jest to tylko zbieg okoliczności, czy też może zapowiedź nadchodzącego końca świata? Gdzie szukać odpowiedzi na to pytanie? Czy Pismo Święte mówi coś na ten temat? Autor książki „Dokąd zmierza ten...

Bestseller New York Times, USA Today & Wall Street Journal

Co chwilę dowiadujemy się o niepokojących wydarzeniach w świecie i Polsce. Wielkie katastrofy, powodzie, huragany, wybuchające wulkany czy jest to tylko zbieg okoliczności, czy też może zapowiedź nadchodzącego końca świata? Gdzie szukać odpowiedzi na to pytanie? Czy Pismo Święte mówi coś na ten temat? Autor książki „Dokąd zmierza ten świat?” szuka odpowiedzi na to pytanie przez pryzmat Pisma Świętego. Wyjaśnia i analizuje światowe problemy i mówi nam jak żyć w czasach ostatecznych.

Ta oparta na solidnych badaniach, znakomicie napisana książka jest tak fascynująca, że ledwo można się od niej oderwać. Ma ona wiele do zaoferowania każdemu czytelnikowi zainteresowanemu tym, co się dzieje w naszym świecie i wiąże bieżące wydarzenia z ważnymi biblijnymi proroctwami. Czytając tę książkę, przekonasz się o tym, że znajdujemy się na skraju największego wydarzenia historii ludzkości. Każdy, powinien ją przeczytać!

źródło opisu: http://www.mateusza.pl/

źródło okładki: http://www.mateusza.pl/