Korsykański honor

Wydawnictwo: Varia-APD
Corsican Honor
powieść
hunter

We współczesnym świecie bardzo często służby specjalne państw zachodnich współpracują z mafią. Celem takich kontaktów bywa walka za związkami zawodowymi, z międzynarodowym terroryzmem, a często o współpracy decydują niskie instynkty członków obu organizacji. Postronny obserwator, zagłębiając się w lekturę niniejszej książki, pozna zarówno mafię, jak CIA - najpotężniejszą organizację szpiegowską świata. Dziwnym wyda się fakt, iż mało jest między nimi różnic, a całe mnóstwo podobieństw.

źródło opisu: z okładki

enters261 | 2016-03-12