Ciemna strona miasta

Wydawnictwo: Amber
Cityside
powieść
hunter

Billy Burke, reporter nowojorskiego "Globe", przygotowuje artykuł o chorym chłopcu, którego rodzina nie może zapłacić za konieczną operację. Zbierając materiały, odkrywa wielką aferę korupcyjną w nowojorskich szpitalach. Szefowie Billy’ego chcą nagłośnić sprawę – świetny sensacyjny temat może przynieść duże pieniądze. Cierpienie dziecka okazuje się bronią w bezwzględnej walce agresywnych mediów, a Burke staje przed dramatycznym wyborem: napisać artykuł i zdobyć Pulitzera czy idąc za głosem sumienia, ujawnić chciwość szefów "Globe" i zniszczyć swoją karierę.

Anna | 2016-10-16
Przeczytana: 06 października 2012