Ranczo

1998-01-01
837169671x
Małgorzata Zajtek
miłość uczucie rodzina ranczo

Książka bardzo w stylu pani Steel. Poznajemy tutaj trzy przyjaciółki, które trochę się od siebie oddaliły przez lata. Dostają od losu okazję na pojednanie, kiedy spędzają razem dwa tygodnie na malowniczym ranczo. Każda z nich ma jakiś życiowy problem, który w sobie tłamsi. Czy zdołają odnaleźć dawną zażyłość i powierzą sobie nawzajem swoje tajemnice? A jeśli tak, to dokąd je to zaprowadzi?
" Ranczo" czyta się przyjemnie i dość płynnie. Na koniec pozostawia nutkę rozrzewnienia.

Prawdziwa przyjaźń nigdy się nie kończy i nawet po wielkiej awanturze ludzie mogą się pogodzić.

Trzy przyjaciółki, z zupełnie roznychyba światów spotykają się na kilka tygodni, aby móc odpocząć i uporać się z własnymi problemami. Czy ten urlop pomoże im powziąć dobre decyzje? Czy zgecydują się na tak potrzebne im zmiany? Czy w końcu odnajdą szczęście?

Lekka, przyjemna i ciepła książka na odprężenie.
Historia opowiada o 3 przyjaciółkach, spotykają się po latach nie każdej życie się ułożyło ale wracają na ranczu przeżywają rozterki miłosne, życiowe problemy.
Jestem wielką fanką Pani Danielle Steel powieści pisze wspaniałe, ciepłe czyta się przyjemnie urzekająca, pełna wzruszeń i emocji powieść zachwyciła mnie pochłonęłam ją szybko.
Na pewno sięgnę po dalsze powieści bo przecudne, piękne ma!!!

Lekka, przyjemna i ciepła książka na odprężenie.

Kolejne znakomite spotkanie z twórczością Danielle Steel. Jak zwykle ostatnie zdanie wywołało u mnie smutek. W końcu musiał nadejść moment pożegnania z trzema przyjaciółkami,które zdobyły moją sympatię od samego początku.
Trzy jakże różne kobiety i problemy, które połączą ich dawną przyjaźń. Spotkanie na Ranczo i odnowienie przyjaźni z czasów akademickich, niespodziewana miłość czekająca za rogiem czy zaskakujące zwroty akcji, powodujące smutek i radość zarazem, to tylko parę przykładów z tej sympatycznej powieści.
Polecam wszystkim fanom Danielle Steel, ale także osobom, które w miły i przyjemny sposób chcą spędzić swój wolny czas.

"Ranczo" to książka opowiadająca o losach przyjaciółek, które spotykają się po dwudziestu latach.
Klimat Steel jest jak najbardziej zachowany; mamy porażki, perypetie, miłość, no i przede wszystkim szczęśliwe zakończenie.
Generalnie coś lekkiego na odstresowanie.

Generalnie coś lekkiego na odstresowanie.

Powieść 39
THE RANCH

Powieść 39
THE RANCH

Warte uwagi

Warte uwagi

polecam

polecam

Pomysł całkiem ciekawy - zawiłe losy trzech przyjaciółek, które spotykają się po latach. Sposób przedstawienia nie do końca porywający...

Ogólnie fajna książka, jak każda Danielle Steel. Jednak na początku troszkę mnie nudziła ;)

• Danielle Steel
  • Przeczytane dawno temu