Ranczo

Tłumaczenie: Małgorzata Zajtek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wszystko dla Pań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Ranch
837169671x
miłość, uczucie, rodzina, ranczo
szczypiorek5

Trzy przyjaciółki ze studiów spotykają się po 20 latach na należącym do jedej z nich ranczo w Wyoming. Tania jest sławna piosenkarką ale sukces zawodowy opłaciła klęską w życiu osobistym. Małżeństwo Mary Stuart,żony wziętego prawnika, przeżywa kryzys.Zoe , lekarkasamotnie wychowuje adoptowaną córeczkę. Pobyt na ranczo całkowicie odmienia życie trzech kobiet, które odnajduja dawna przyjaźń i niespodziewianie spotykają miłość...

Justyna Antoniewicz | 2015-08-07
Na półkach: Danielle Stell, Przeczytane

Lekka, przyjemna i ciepła książka na odprężenie.
Historia opowiada o 3 przyjaciółkach, spotykają się po latach nie każdej życie się ułożyło ale wracają na ranczu przeżywają rozterki miłosne, życiowe problemy.
Jestem wielką fanką Pani Danielle Steel powieści pisze wspaniałe, ciepłe czyta się przyjemnie urzekająca, pełna wzruszeń i emocji powieść zachwyciła mnie pochłonęłam ją szybko.
Na pewno sięgnę po dalsze powieści bo przecudne, piękne ma!!!

Kasia | 2014-04-24
Przeczytana: 23 kwietnia 2014

Kolejne znakomite spotkanie z twórczością Danielle Steel. Jak zwykle ostatnie zdanie wywołało u mnie smutek. W końcu musiał nadejść moment pożegnania z trzema przyjaciółkami,które zdobyły moją sympatię od samego początku.
Trzy jakże różne kobiety i problemy, które połączą ich dawną przyjaźń. Spotkanie na Ranczo i odnowienie przyjaźni z czasów akademickich, niespodziewana miłość czekająca za rogiem czy zaskakujące zwroty akcji, powodujące smutek i radość zarazem, to tylko parę przykładów z tej sympatycznej powieści.
Polecam wszystkim fanom Danielle Steel, ale także osobom, które w miły i przyjemny sposób chcą spędzić swój wolny czas.

mroźny_poranek | 2014-02-07
Przeczytana: 2000 rok

"Ranczo" to książka opowiadająca o losach przyjaciółek, które spotykają się po dwudziestu latach.
Klimat Steel jest jak najbardziej zachowany; mamy porażki, perypetie, miłość, no i przede wszystkim szczęśliwe zakończenie.
Generalnie coś lekkiego na odstresowanie.

Aga | 2012-08-27

Warte uwagi

Angelika | 2011-05-31
Przeczytana: 15 maja 2011

Pomysł całkiem ciekawy - zawiłe losy trzech przyjaciółek, które spotykają się po latach. Sposób przedstawienia nie do końca porywający...

paula_95 | 2012-04-05
Przeczytana: 04 kwietnia 2012

Ogólnie fajna książka, jak każda Danielle Steel. Jednak na początku troszkę mnie nudziła ;)

Monika | 2013-06-17

Powieść 39