Twarda Candy

Wydawnictwo: Amber
Hard Candy
powieść, Burke, callgirl, sekta, guru
hunter

Candy dawna wspólniczka Burke'a jest teraz luksusową callgirl, mistrzynią przemiany i seksualnej mistyfikacji, ucieleśnieniem męskich fantazji. Jej piętnastoletnia córka została opętana przez Traina - demonicznego przywódcę tajemniczej sekty. Burke zobowiązuje się uwolnić dziewczynę z rąk psychopatycznego pseudo-guru. W tym samym czasie zlecenie zlikwidowania Traina przyjął Wesley - kiedyś wielki przyjaciel Burke'a, a teraz najgroźniejszy płatny morderca w Nowym Jorku. Dawni znajomi stają twarzą w twarz...

[Amber, 1995]

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 1995

Historia Candy zwana jako callgirl pracuje razem z Burkiem jest luksusową dziewczyną. Piętnastoletnia dziewczyna córka Candy została opętana przez demonicznego guru pragnie ją uwolnić.
Akcja znakomita, mrożąca krew w żyłam akcja rozkręca się najlepiej.
Wywarła na mnie książka największe emocje, dała dużo wzruszeń.
PO prostu świetna!!!

Michał Maliszewski | 2014-07-31
Przeczytana: 1997 rok

To jest powieść dla facetów. Mocna, brutalna, męska literatura. Mało teraz takich powieści.

filut | 2012-11-06

Świetne są te powieści mroczne,brudne i wciągające jak bagno o którym pisze Vachss.Szkoda tylko,że na 18 książek z cyklu w polskim przekładzie ukazało się tylko pięć.Amber czy inni wydawcy-NIE SPAĆ!!!

anitula | 2015-03-29
Flambir | 2014-11-14