Najskrytsze tajemnice

Wydawnictwo: Świat Książki
Best kept secrets
tajemnice, przeszłość, uczucia
Lucy

Aleksandra Gaither jest prawnikiem i nareszcie ma wystarczającą władzę, by dochodzić sprawiedliwości. Dwadzieścia pięć lat wcześniej jej matka ginie w skandalicznych okolicznościach. Aleks uważa, że jeden z trzech wpływowych mężczyzn jest zabójcą. Każdy z nich jest czarujący, każdy jest podejrzany i każdy skrywa przed nią przeszłość. Ale żaden z nich nie może powstrzymać jej przed poszukiwaniem prawdy. Jak kiedyś jej matka, tak teraz Aleks wzbudza kontrowersje i podekscytowanie w teksańskim miasteczku. I zaryzykuje wszystko, by odkryć najskrytsze tajemnice mężczyzn z przeszłości swojej matki.

Anaa | 2014-02-14

Przeczytałam ostatnio książkę, ot tak, dla zabicia czasu, relaksu.
Jest to Romans, czyli w tym przypadku jest facet, kobieta inny facet i ta sama kobieta, spojrzenia, gesty i wyznania. Po kilku latach ta sama sytuacja. Kobieta, facet, ta sama kobieta i inny facet plus wrażenia. A w tym przypadku jest jeszcze pytanie: wyjechać i zapomnieć, czy zostać, kochać i być kochanym.
Jest też część kryminalna, z dużą dozą morderstw, intryg, zemstą i stratami.
Miałam już styczność z twórczością Sandry Brown, w związku z czym przyzwyczaiłam się że ma niepokojący zwyczaj uśmiercać ludzi których polubiłam i życzyłam im jak najlepiej.
Za każdym razem jak do tego dochodzi, ja i tak jestem mocno zaskoczona, choć mogłam się tego spodziewać.
Książka opisuje losy Alex Gaither, osoby która poświęciła wiele lat by dostać odpowiednie kwalifikacje, władzę, która niby dla spokoju umysłu prawniczego i sprawiedliwości chce doprowadzić sprawę tragicznej śmierci z przed dwudziestu pięciu lat do końca i...

Monika | 2015-12-12
Przeczytana: 06 grudnia 2015

Wielokrotnie powtarzam, że pani Brown pisze bardzo nierówno. Niektóre książki Autorki zajęły już na stałe miejsce na mojej półce i nie oddam ich nikomu ;) Inne oddaję bliźnim przy pierwszej lepszej okazji. Ta książka już "poszła do ludzi"...

Małgorzata Chabzda | 2014-02-27
Przeczytana: 25 lutego 2014

Moim zdaniem przyjemny romans z domieszką kryminału chyba jak wszystkie książki Sandry Brown. Tym razem mamy do czynienia z romansem i niewyjaśnioną zbrodnią z dawnych lat. Córka postanawia wrócić do rodzinnego miasteczka swojej matki i dowiedzieć się kto jest winny morderstwa jej matki. I znowu się powtarzam pisząc, że książka jest wciągająca od pierwszej strony aż po ostatnią. Na koniec tylko dodam, że oczywiście polecam jej przeczytanie.

natalka2669 | 2011-12-10
Przeczytana: kwiecień 2011

Bardzo skąplikowana historia, która do ostatniej chwili nie daje odpowiedzi na najtrudniejsze pytania. Dobra książka, trzyma w napięciu. Polecam

esperanza | 2013-03-04
Przeczytana: 17 grudnia 2009

Fragmenty:
• „Znajomość ciemnych spraw innych, chroni nasze własne tajemnice”

Karolina | 2014-06-12

Ciekawa książka, ma kilka zaskakujących zdarzeń. Przyjemnie się czytało.

njkinia | 2012-05-13

lekki romans