Wybierz szczęście

Tłumaczenie: Tomasz Rzychoń
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Laurum". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: MT Biznes
How of happiness
978-83-61040-34-7
psychologia, szczęście
Asia

Budowanie szczęścia w życiu: praca, którą warto wykonać jak żadną inną. - Co jest w życiu najważniejsze? - Szczęście! (Takiej odpowiedzi udziela ponad 50% ankietowanych, bez względu na kraj, płeć i wiek) Haczyk polega na tym, że upatrujemy szczęścia nie tam, gdzie ono naprawdę jest. Jak sądzisz, czy któraś z tych trzech rzeczy mogłaby cię uszczęśliwić: wzrost dochodów, awans społeczny albo lepszy wygląd? Jeśli uważasz, że tak, to jesteś w błędzie - padłeś ofiarą mitów o szczęściu zakorzenionych we współczesnym społeczeństwie.

claudiasara | 2014-10-31
Przeczytana: 14 listopada 2014