Okładka książki Poezje

Poezje

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka Opracowań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
Biblioteka Wysyłkowa
83-86581-58-1
poezja
typ
papier
Jeanpaul
6,15 (13 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Spis Treści: Biografia poety, Sonety Z chałupy, Chaty rzędem... Miała rolę... Rano, zimą... Krzak dzikiej róży w Ciemnych Smreczynach, Hymny, Dies irae, Święty Boże, Święty Mocny... Liryki ze zbioru Księga ubogich, Rozmiłowała się dusza, Witajcie, kochane góry, Nie ma tu nic szczególnego, Przestałem się wadzić z Bogiem, Rzadko na moich wargach, Główne motywy i elementy poetyki dzieł Kasprowicza, P...

Spis Treści:
Rano, zimą...
Krzak dzikiej róży w Ciemnych Smreczynach,
Hymny,
Dies irae,
Święty Boże, Święty Mocny...
Liryki ze zbioru Księga ubogich,
Rozmiłowała się dusza,
Witajcie, kochane góry,
Nie ma tu nic szczególnego,
Przestałem się wadzić z Bogiem,
Rzadko na moich wargach,
Główne motywy i elementy poetyki dzieł Kasprowicza,
Przypisy,
Bibliografia.