Pustelnik

Wydawnictwo: Continental
8385322078
romans
malineczka74

Książka przepelniona miłosnymi uniesieniami w wyższych sferach. Mniszkówna, autorka wielu romansów, bardzo poczytnych przed laty i do dziś wznawianych. Przez jednych uważana za grafomankę, przez innych traktowana jako klasyk literatury popularnej, przeznaczonej dla masowego czytelnika. Posługiwała się chętnie stereotypowymi sytuacjami melodramatycznymi, ze społeczno-psychologicznego punktu...

Książka przepelniona miłosnymi uniesieniami w wyższych sferach.

Mniszkówna, autorka wielu romansów, bardzo poczytnych przed laty i do dziś wznawianych. Przez jednych uważana za grafomankę, przez innych traktowana jako klasyk literatury popularnej, przeznaczonej dla masowego czytelnika. Posługiwała się chętnie stereotypowymi sytuacjami melodramatycznymi, ze społeczno-psychologicznego punktu widzenia niemal fantastycznymi, głosząc zwycięstwo cnoty i szlachetności nad złem i egoizmem.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie