Rozbitkowie czasu

Tłumaczenie: Maria Mosiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klub Świata Komiksu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Les Naufragés du temps
komiks, science fiction
komiksy
dasilwa

Klasyka europejskich opowieści graficznych! Seria, która wywarła ogromny wpływ na rozwój komiksu z gatunku science fiction. Pod koniec XX wieku ludzkość przeżywa wielki kryzys, wywołany przywleczoną z kosmosu zarazą. Aby nasza rasa mogła przetrwać, w przestrzeń zostają wysłane dwie kapsuły - jedna z mężczyzną, a druga z kobietą. Mają powrócić na Ziemię, kiedy warunki do życia i odnowienia...

Pod koniec XX wieku ludzkość przeżywa wielki kryzys, wywołany przywleczoną z kosmosu zarazą. Aby nasza rasa mogła przetrwać, w przestrzeń zostają wysłane dwie kapsuły - jedna z mężczyzną, a druga z kobietą. Mają powrócić na Ziemię, kiedy warunki do życia i odnowienia gatunku okażą się sprzyjające dla człowieka. Mija tysiąc lat. Kapsuła z mężczyzną zostaje ściągnięta na Ziemię przez nielicznych ludzi, którzy jeszcze ją zamieszkują. Obudzony po trwającym dziesięć wieków śnie Christopher musi odszukać swoją zaginioną w przestrzeni towarzyszkę, a potem uratować ludzkość przed wrogami z głębin kosmosu i niezwykłymi epidemiami.

Polskie wydanie zbiorcze zawiera albumy: Uśpiona gwiazda, Śmierć z przestworzy, Labirynty, Świat kanibali i Czuła Chimera.

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 190 x 260 mm

Kesser | 2016-06-16
Przeczytana: 04 czerwca 2016

Seria którą chciałem przeczytać w całości od dłuższego czasu (znałem jedynie 1 tom), niestety gdy miałem okazję zgłębić całość - zawiodłem się. Marna fabuła, płaskie postacie...

Kuba | 2013-09-03
Na półkach: Przeczytane, Komiksy
Przeczytana: 18 sierpnia 2013

nudne do tego stopnia że nie dotrwałem do końca

kawoy | 2016-01-12
Na półkach: 2016, Komiksy, Przeczytane