Przymiarki

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Połów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biuro Literackie
3 (3 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
9788362006687
poezja
Snoopy

nangnak | 2018-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2018

dużo Jezusa, sporo marzeń o ruchaniu, swobodne rozmyślania. Bezbretensjonalna książeczka chociaż może trochę archaiczna w swoim dosłownym filozofowaniu. Sprawna językowo - ciekawe zbitki słowne. Nudna.
Czasem trochę zbyt delikatna, czuć że autor jeszcze szuka swojego języka, a chyba troche już na to za późno. Okladka... chryste panie...

Snoopy | 2010-11-24

Pewnie się na tym nie znam, ale twórczość pana Gawina to dla mnie bełkot, grafomania i hochsztaplerstwo. Próbowałem po wielokroć, ale nie dam rady.

Fox Mulder | 2012-02-28
Na półkach: Przeczytane, Poezja, Posiadam