Hrabianka Gizela

Tłumaczenie: Janina Bucholtz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "W cieniu dorastających dziewcząt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ethos
83-85268-74-X
Mroczna przeszłość, hrabina
Len

Mroczna przeszłość pięknej hrabiny Voldern stała się przyczyną tragedii osobistych wielu osób z jej otoczenia i położyła się głębokim cieniem na życiu jej jedynej wnuczki i spadkobierczyni _ Gizeli Sturm. Odsunięta od świata i wychowywana w kłamstwie osierociała Gizela nie zaznała radości i beztroski dziecięcych lat. Dorastała otoczona udawaną troskliwością, nieświadoma wyrządzonych jej krzywd i nie przeczuwająca, na jak ciężką próbę wystawi ją los u progu jej pełnoletności. Czy wyjdzie z tej próby zwycięsko i zdoła ocalić honor rodziny Voldernów - pokaże lektura tej książki, którą czyta się z z zapartym tchem.'

Opis pochodzi ze strony merlin.pl

źródło opisu: www.merlin.pl

źródło okładki: www.merlin.pl