Indiana Jones i Siedem Zasłon

Tłumaczenie: Joanna Hetman
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przygody Indiany Jonesa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Orbita
Indiana Jones and the Seven Veils
83-7034-131-4
indiana jones, przygoda
przygodowa
Kasia eS

Indiana Jones wyrusza do Brazylii na poszukiwanie pułkownika Fawcetta, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. W amazońskiej dżungli odważny archeolog natrafia na zdumiewającą zagadkę niewidzialnego miasta. Ktoś jednak podąża tropem Indy'ego, zastawiając pułapki i usiłując mu przeszkodzić w uchyleniu zasłony skrywającej ponurą tajemnicę...

Krzysiek | 2013-04-23

Jest to dobra książka dla początkującego, nastoletniego czytelnika, zafascynowanego filmami z tytułowym Indianą Jones'em. Jeśli chodzi o mnie, to nie porwała mnie: proste zdania, niezbyt skomlikowana fabuła... Może to wina tłumaczenia, a może tego, że książka sama w sobie jest bardzo przeciętna. A może zbyt późno po nią sięgnąłem. Ale można ją śmiało podsunąć nastolatkowi, żeby rozbudzić w nim pasję czytania; w końcu to właśnie od takich książek zaczyna się w młodości przygoda z literaturą :)

Piotr | 2016-11-03
Heatcliff | 2016-07-29