Co należy wiedzieć o ciąży, porodzie i połogu

Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich
ciąża, połóg, poród
Róża_Bzowa

Książka, którą oddajemy do rąk Czytelników, jest jedną z tych, które pragną przyczynić się do bardziej powszechnego podniesienia inteligencji i ogólnego rozwoju naszych dzieci, pragną pomóc kobiecie w jednym z najważniejszych okresów jej życia, a mężczyznę zbliżyć do najistotniejszych zagadnień jego rodziny, od których – z niezrozumiałych dla nas dziś powodów – był tak długo odsuwany. [Ze...

[Ze „Wstępu”]

Figunia33 | 2016-08-17