Wokół konwencji europejskiej /Komentarz do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka

Wydawnictwo: Wolters Kluwer
biznes, finanse

Stan prawny na 1.10.2008 r. Prezentowana książka jest czwartym, zmienionym i uaktualnionym wydaniem komentarza do Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, adresowanego nie tylko do prawników i studentów prawa, ale także wszystkich, którzy w różny sposób zajmują się prawami człowieka. Przedstawia on wyczerpująco dorobek orzeczniczy Europejskiej Komisji i Trybunału Praw Człowieka. Publikacja ta, znana na rynku od lat, ma w założeniu dostarczać informacji i służyć pomocą w lepszym poznaniu systemu strasburskiego i skutecznym korzystaniu z niego w obronie podstawowych praw i wolności. Okładka: twarda, Rok wydania: 2009,