Postępowanie cywilne. Kompedium

Wydawnictwo: C.H. Beck
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
prawo
Inne

Zasady i przebieg postępowania cywilnego, czynności procesowe, postępowanie dowodowe, zasady orzekania i środki zaskarżenia postępowanie upadłościowe i naprawcze.

źródło opisu: http://www.beck.pl/

źródło okładki: http://www.beck.pl/

ChicaDeAyer | 2016-06-23
Przeczytana: maj 2016

Jak sama nazwa wskazuje, niniejsza książka stanowi idealny środek do powtarzania wcześniej przyswojonego materiału. Czy jest wystarczająco dobra by zgłębiać go od podstaw? Po części można zaryzykować twierdzenie, iż owszem – jednak tylko co do postępowania rozpoznawczego, ze wskazaniem na proces. Egzekucyjne i reszta potraktowane po macoszemu, niestety. Sama konstrukcja kompendium jest bardzo przyjazna – wyraźne podkreślenie najważniejszych treści, klarowny podział materiału, wygodny indeks rzeczowy. Minus – ale to krecha dla wydawnictwa, nie autora – za to, że wydanie nie było wznawiane przez 4 lata i niestety, musiałam być szczególnie wyczulona na zdezaktualizowane przepisy.

Basia | 2016-06-24
Yasmine | 2016-07-18