Poezje Tadeusza Różewicza

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka Opracowań". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Biblioteka Wysyłkowa
83-86581-55-7
biblioteczka opracowań
Inne
kamk

Biblioteczka Opracowań to seria wydawnicza prezentująca omówienia problemowe lektur szkolnych, adresowane do uczniów i nauczycieli szkół średnich i podstawowych. Pozwala na lepsze zrozumienie utworów literackich, dostrzeżenie walorów artystycznych, jest też wygodną pomocą w powtarzaniu wiadomości przed maturą. Opracowania powstały we współpracy historyków literatury i nauczycieli języka polskiego.

Spis Treści: - Informacje biograficzne - Ocalony - Róża - Lament - Jak dobrze - Drewno - Zostawcie nas - Kto jest poetą - Spadanie - Szkic do erotyku współczesnego - Moja poezja + (drze się miękko) + Wygaśnięcie Absolutu niszczy sferę jego przejawiania się + bez - Przyszli żeby zobaczyć poetę - Cechy poezji Tadeusza Różewicza - Przypisy - Bibliografia

źródło opisu: http://wysylkowa.pl/ks773086.html

Andrzej Fader | 2014-05-06