Wszystko co kocham

Film
Czuły Barbarzyńca
2010-01-01
2010-01-01
opowiadanie polskie - 21w.

Opowiadanie filmowe dziś przeczytałam po raz pierwszy, więc nie mam porównania wystawiające ocenę.
Jednak "Wszystko co kocham" to mój ulubiony film, więc w dość krótkim czasie pochłonęłam książkę, z którą miło spędziłam popołudnie.

Nigdy wcześniej nie czytałam opowiadań filmowych, ciekawe doświadczenie. Czytając cały czas miałam w głowie sceny z filmu, który zresztą bardzo lubię.

Pierwszy raz miałam styczność z opowiadanim filmowym i jestem zadowolona. Wszystko co kocham wywołało u mnie sporo uśmiechu, pewnie dlatego, że uwielbiam film, któy oglądałam już kilka razy. W książce dodano kilka "scen" nie użytych na ekranie, więc tym bardziej się cieszę. I ten piękny moment buntu w sali gimnastycznej... Świetna historia.

• Polskie
  • Babskie