Tajemnice piramidy Cheopsa

Wydawnictwo: New Age
piramida, historia, Egipt,
Pistacia

Piramida Cheopsa otwiera listę Siedmiu Cudów Świata i jest największą budowlą na Ziemi. Pomimo że została wybudowana w czasach antycznych, tym, co w sobie zawiera, zadziwia astronomów, matematyków, historyków i mistyków. Już choćby zastosowane w niej rozwiązania matematyczne, geometryczne i astronomiczne są tak dalece wyrafinowane, że nie do pomyślenia jest, aby wybudowało ją prymitywne społeczeństwo z epoki obróbki miedzi, które w tym czasie składało hołd chrabąszczom, kozłom i bykom.

Czy sensacyjne odkrycie piramidy w rejonie "Trójkąta Bermudzkiego" nie jest aby tym brakującym ogniwem, które wskazuje na istnienie poprzedniej cywilizacji? Czyżby ta Wielka Piramida, jak się ją nazywa, miała być dla nas darem Atlantydy?

Powszechne zainteresowanie w świecie piramidą Cheopsa wynika z wielu z nią związanych fenomenalnych odkryć oraz dlatego, że jej energia działa uzdrawiająco, a nawet odmładzająco na człowieka. W tej książce dowiedzieć się również można, jak samemu wykonać piramidkę i jak dla własnych potrzeb wykorzystać jej energię.

[opis wydawcy]

źródło okładki: zdjęcie autorskie