zarządzanie placówką oświatową Poradnik nowoczesnego dyrektora

Wydawnictwo: C.H. Beck
biznes, finanse

Wskazówki dla dyrektorów, jak realizować zadania związane z prowadzeniem placówki oświatowej, a także test Jakim jesteś dyrektorem quiz o stylach zarządzania. zarządzanie placówką oświatową Poradnik nowoczesnego dyrektora Książka omawia szczegółowe zagadnienia z zakresu kierowania specyficznymi zakładami pracy, jakimi są szkoły i inne placówki oświatowe. Omówione w niej zostały kwestie związane z organizacją pracy szkoły, wychowaniem i bezpieczeństwem oraz współpracą z rodzicami i środowiskiem

Bako77 | 2017-05-28