Macromedia Flash 8 Professional. Oficjalny podręcznik

Wydawnictwo: Helion
Macromedia Flash 8 Professional: Training from the Source
macromedia flash, informatyka
surven

Macromedia Flash 8 Professional to najnowsza wersja aplikacji, która ciągle zmienia oblicze sieci WWW. Statyczne strony stają się tętniącymi życiem interaktywnymi prezentacjami. Stale rozwijany i udoskonalany język ActionScript umożliwia projektantom witryn WWW połączenie animacji utworzonych we Flashu z bazami danych i daje im niemal nieograniczoną kontrolę nad obiektami znajdującymi się na scenie. Wersja Professional oferuje dodatkowe możliwości obróbki cyfrowego wideo, tworzenia aplikacji w architekturze klient-serwer i publikowania prezentacji w formacie nadającym się do odtwarzania na wyświetlaczach urządzeń mobilnych.

"Macromedia Flash 8 Professional. Oficjalny podręcznik" to przygotowany przez specjalistów z firmy Macromedia zbiór ćwiczeń, które pozwolą Ci poznać możliwości tej wspaniałej aplikacji. Nauczysz się korzystania z narzędzi rysunkowych i tworzenia wektorowych animacji. Dowiesz się, jak za pomocą ActionScriptu kontrolować atrybuty obiektów oraz jak umieszczać w prezentacjach dźwięk i cyfrowe wideo. Poznasz sposoby wykorzystywania plików w formacie XML, łączenia aplikacji z Flash Communication Server i publikowania prezentacji.

źródło opisu: www.helion.pl

źródło okładki: www.helion.pl