Zasady Cathie Black : słynna szefowa amerykańskich magazynów dla kobiet (i nie tylko) radzi, jak osiągnąć sukces w pracy i w życiu

Tłumaczenie: Grzegorz Łuczkiewicz
Wydawnictwo: MT Biznes
Basic black : the essential guide for getting ahead at work (and life)
978-83-61732-28-0
poradniki
mimbla78

Cathie Black jest mądrą, dowcipną mentorką, o jakiej marzy każda kobieta. Była pionierką sprzedaży powierzchni reklamowej w czasach, kiedy kobiety nie zajmowały się sprzedażą; w nowo powstałej gazecie "USA Today" była prezesem oraz wydawcą; dziś jest prezesem Hearst Magazines. Udało jej się przekonać Oprah Winfrey do uruchomienia czasopisma "O, the Oprah Magazine". Teraz zaś w charakterystyczny dla siebie, żywiołowy i praktyczny sposób wyjaśnia, jak każda kobieta może wykorzystywać swoje szanse w miejscu pracy.

Ania Kęska | 2011-11-23
Przeczytana: listopad 2011

Lekka, przyjemna lektura. Raczej ogólne porady, ja nie znalazłam nic odkrywczego, ale nawet takie truizmy czasem warto sobie przypomnieć ;) Napisane lekko i z humorem, autorka wydaje się rozsądną, rzeczową babką :)

ina_d11 | 2015-08-30
mgdgrd | 2015-08-03