Prawo nienawiści

Seria: Srebrna Seria
Wydawnictwo: Amber
Bitter business
hunter

Kate przejmuje obsługę prawną firmy galwanizerskiej należącej do rodziny Cavanaughów. Najmłodsza córka prezesa zamierza właśnie sprzedać swoją część akcji przedsiębiorstwa. Konflikty osobiste, wzajemne pretensje i urazy członków rodziny utrudniają Kate rozwiązanie prawnych problemów firmy. Gdy na terenie zakładów zostają popełnione dwie zbrodnie, Kate szybko odkrywa, że rozwiązania zagadki należy szukać w przeszłości rodziny Cavanaughów.

eryk1 | 2014-03-06
Przeczytana: 11 sierpnia 2001