Majka w Krakowie. Przewodnik po serialu i mieście

Wydawnictwo: W.A.B.
5 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-7414-862-7
serial, Majka, Kraków

Majka w Krakowie. Przewodnik po serialu i mieście to atrakcyjny, nietypowy i wyjątkowy przewodnik po Krakowie, jaki mało kto zna. Książka jest bogato ilustrowana, zawiera kilkanaście wywiadów z aktorami. To zbiór niepowtarzalnych tras, jakimi chodzili – lub mogliby chodzić – Majka, jej przyjaciele i rodzina. Lektura zarówno dla turystów, którzy chcą poczuć klimat miasta, jak i dla krakusów, którzy spojrzą na swój szacowny gród innymi oczyma.

źródło opisu: www.merlin.pl

źródło okładki: Własne

| 2010-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2010

Autorki użyły fajnego rozwiązania: podzieliły książkę na część dotyczącą serialu i tą dotyczącą miasta. Spodziewałam się, że bardziej mnie zainteresują fakty z planu "Majki", a okazało się, że wręcz przeciwnie. Dzięki przeczytaniu przewodnika po mieście chciałabym natychmiast pojechać do Krakowa i go zwiedzić, zobaczyć przedstawione miejsca. Ciekawe połączenie, aczkolwiek gdyby książka została napisana "innym językiem" może czytałoby się ją milej i zainteresowałaby jeszcze bardziej. Chwilami była po prostu nudna.

CysiaCysia | 2016-08-18
vanelka97 | 2016-05-24