Listy, listy, listy

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książeczki z Misiowej Półeczki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
A--

Książka Janczarskiego to wierszowana opowieść o drodze jaką przebywają cztery listy, napisane przez cztery różne osoby, każdy z innej okazji. Pisze dziewczyna do przyjaciółki, pisze przedszkolak do redakcji „Misia”, syn marynarz do stęsknionej matki, a Małgorzatka śle życzenia imieninowe do Zosi. - See more at: http://mamaczyta.pl/bezcenna-klasyka/listy-listy-listy#sthash.aZB9aRWw.dpuf

Ilustracje Juliusza Makowskiego

źródło opisu: opis autorski