Franklin znajduje aparat

Tłumaczenie: Ewa Plenkiewicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Jestem w TV!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Debit
83-7167-457-0
GORMITI

Franklin szedł właśnie do parku, gdy nagle na skraju trawnika dostrzegł coś niebieskiego i błyszczącego.- Ooo! - wykrzyknął zdumiony. - Aparat fotograficzny! Nigdy dotąd nie znalazł czegoś tak wspaniałego i drogocennego...

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/franklin-znajduje-aparat/

Bravo26 | 2017-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2017

Franklin zawsze opowiada w sposób spokojny i wyważony o bardzo istotnych sprawach. Tutaj o tym, jak należy postąpić, gdy znajdziemy wartościowy przedmiot. Synek słuchał z zainteresowaniem. Polecamy.

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

RonkaWe | 2016-09-30
Przeczytana: 19 października 2016