Franklin i przyjęcie urodzinowe

Wydawnictwo: Debit
GORMITI

Zielony żółw Franklin znany jest dzieciom na całym świecie z serii powszechnie lubianych książeczek oraz popularnych filmów animowanych. Każdy tomik to osobna historia o niezwykle ważnych sprawach z życia przeciętnego kilkulatka. Postacie wykreowane przez autorki są wzorcem do naśladowania nie tylko dla dzieci, lecz także dla rodziców, a ich przeżycia pozwalają odnaleźć się w niełatwych sytuacjach życiowych.

źródło opisu: http://www.empik.com/franklin-i-przyjecie-urodzino...(?)

źródło okładki: http://www.empik.com/franklin-i-przyjecie-urodzino...»

Ida | 2015-07-20

Franklin musi tym razem zrozumieć, że w życiu ważne są pieniądze. A dokładniej, że bez nich, nie wszystko układa się tak, jakby sobie wymyślił. Bardzo dobry przykład, że wartościowa zabawa niekoniecznie potrzebuje wysokich nakładów finansowych. Wspólne, kreatywne działanie przynosi sukces w tym przypadku. Pomysł urodzinowego przyjęcia w ogrodzie, warty naśladowania. Jeśli tylko mamy wystarczająco dużo miejsca :-)

ZwykłaMatka | 2014-05-15
Na półkach: Przeczytane, Czytane córci
Przeczytana: 15 maja 2014

Każda opowieść dla dzieci, która zawierał jakiś morał jest godna przeczytania i polecenia innym rodzicom czytającym dzieciom bajki :) W tej części mały Franklin nauczył cieszyć się małymi rzeczami i tym, że w życiu nie można mieć wszystkiego!

Ania | 2015-04-09

Książek tych nie czytałam nie oglądałam chyba wszystkie odcinki "w Witaj Franklin" jako dziecko gdyż książki te zostały sfilmowane.

super księżka dla najmłotrzych z kturej dowiedze się że dobrze bawić się można nietylko w super drogim parku zabaw ale terz w domu razem z rodzine i przyjaciułmi

Angelika Cyranek | 2011-04-18
Przeczytana: 08 marca 2006

Tą opowieścią można powiedzieć dziecku, że urodziny można wyprawić w domu, a nie w innych miejscach.

dodawi | 2012-10-19
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci