Windows Server 2003 Training Kit

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Zestaw szkoleniowy MCSA/MCSE". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: APN Promise
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Windows Server 2003 Training Kit
978-83-7541-002-0
Dawid

Podręcznik Training Kit 70-290 Zarządzanie i obsługa środowiska Microsoft Windows Server 2003 firmy Microsoft ułatwia nabycie odpowiednich umiejętności koniecznych zarówno podczas zdawania egzaminu MCP 70-290, jak i podczas codziennej pracy. Przewodnik pozwala na samodzielne opanowanie materiału egzaminacyjnego poprzez system lekcji i ćwiczeń praktycznych, rozwiązywanie szeregu przykładowych problemów oraz zapoznanie się z zestawem pytań egzaminacyjnych.

Hatezit | 2011-05-14

Napiszę krótko! Dobra książka, dużo praktyki i można dużo nauczyć się;)

Marcin | 2013-03-12
Przeczytana: 01 lutego 2013