Z Kleksem na przełaj przez bajki i nutki

Cykl: Jonka, Jonek i Kleks
Wydawnictwo: Wydawnictwo Muzyczne Fuga
komiksy
Kasia eS

16 część przygód Jonki, Jonka i Kleksa, autorstwa Szarloty Pawel. Przyjaciele Jonka, Jonek i Kleks są uczestnikami wielu bardzo barwnych, fantastycznych a często też surrealistycznych przygód. Zwykle to właśnie od Kleksa rozpoczyna się ta właściwa treść: na początku niewinnie choć szybko bohater wprowadza czytelników w sam środek wyimaginowanego świata zwykle pełnego magii oraz rozmyślnej...

16 część przygód Jonki, Jonka i Kleksa, autorstwa Szarloty Pawel.
Przyjaciele Jonka, Jonek i Kleks są uczestnikami wielu bardzo barwnych, fantastycznych a często też surrealistycznych przygód. Zwykle to właśnie od Kleksa rozpoczyna się ta właściwa treść: na początku niewinnie choć szybko bohater wprowadza czytelników w sam środek wyimaginowanego świata zwykle pełnego magii oraz rozmyślnej groteski. Jego przyjaciele skuszeni przygodą i zabawą, chętnie odrywają się od szarej osiedlowej rzeczywistości.
Kleks w swoich przygodach spotyka wiele ciekawych i często magicznych postaci. Zaliczyć do nich można np. przedstawicielkę "kleksowej" płci piękniej o imieniu Plum, a nawet wszelakiego rodzaju liczne "kopie" samego siebie.

źródło opisu: wikipedia

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Oskar | 2013-08-25

Bardzo dobra książka dla najmłodszych i nie tylko. :)

Anna Janczyszyn | 2016-11-29
AniaZ | 2016-08-05