Gra z duchami

This Game of Ghost
alpinizm, wspinaczka, Himalaje
literatura faktu
Honorka22

Druga część Dotknięcia Pustki. Wartka, wciągająca akcja, świat wysokich gór i ekstremalnych sytuacji życiowych.

KMaria | 2016-01-06
Przeczytana: styczeń 2016

Swietny opis wielu innych ekstremalnych przygód autora "Dotknięcie Pustki". Poznajemy w niej głębiej Joe'go oraz jego przyjaciół dzielących z nim te same zainteresowania.Jak się okazuje z tej publikacji autor mial przygody już od dzieciństwa,przez późniejsze etapy życia aż do momentu wydarzeń z pierwszej książki i opis następnych jakże unikatowych przeżyć..
Pojawia się próba odpowiedzi autora na bardzo ważne pytania: jaka jest cena pasji?Jaki jest powód,że robie to co robie?
Szczerze,empatycznie z dystansem do siebie,jak i z uśmiechem.
Skłania do refleksji.

sebba | 2015-02-04

Chyba nieco słabsza niż Dotknięcie Pustki, jednak dużo bardziej wprowadzająca w temat wspinaczki wysokogórskiej. Niewątpliwie dla fanów takiej literatury pozycja warta przeczytania.

EwaSz | 2016-11-10
Defaitisme | 2016-07-11